В наш час можна наносити об’ємні графічні зображення практично на будь-яку поверхню (папір, картон, плівка, дерево, метал). Для даної цілі використовують такий тип сучасної поліграфії, як шовкотрафаретний друк. Даний друк відрізняється високою якістю зображення і стійкістю до зовнішніх подразників. Давайте більш докладніше розглянемо питання, що собою представляє цей процес та які його особливості.

Шовкотрафаретний друк це своєрідне мистецтво сучасної поліграфії.

Сам по собі шовкотрафаретний друк це процес переносу різноманітних фарб й не стандартних відтінків, (пантон, срібло, золото, бронза), безпосередньо на матеріал через спеціальні трафарети, тобто форми за допомогою застосування відповідного друкарського обладнання. Як вже вище було зазначено, подібний друк відрізняється високою якістю зображення, що забезпечується дотриманням спеціального технологічного процесу.

Якщо заглибитись в історію, то можна відмітити, що шовкотрафаретний друк це давнє мистецтво нанесення зображень, яке взяло свій початок ще в Древньому Китаї. Україна теж не відстає в цьому питанні і якісний шовкотрафаретний друк замовити можна компанії ПВКП Акцент.

Шовкотрафаретний друк – матеріали, характеристики, формат.

Ми вже знаємо, що таке шовкотрафаретний друк. Прийшов час ознайомитись, де саме представлена технологія може бути використана. Зображення наносять на папір, картон, (візитки, етикетки, бірки), плівку, метал, дерево, текстиль та пластик.

Серед основних характеристик також слід відмітити:

  • яскравість фарб;
  • чіткість й довговічність зображення;
  • можливість поєднання з іншими процесами.

Послугами Компанії ПВКП Акцент може скористатись кожний бажаючий і шовкотрафаретний друк замовити в будь-який зручний час.

Відносно форматів, ми можемо розглядати різні варіанти. У нас є плотерна просічка, тигельна висічка. Маємо можливість просікати папір і плівку як з лицевої сторони так і зі зворотної.

Ми працюємо по всій Україні, (Львів, Київ, Запоріжжя, Херсон, Суми, Кам’янське, Харків, Вінниця, Чернігів, Житомир, Кропивницький, Дніпро, Одеса, Кривий Ріг, Полтава, Чернівці, Івано-Франківськ, Миколаїв, Черкаси, Кременчук, Хмельницький, Рівне, Тернопіль, Ужгород та Луцьк).