This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Тираж Ціна Розмір виробу Тип друку Кількість сторін Матеріал Термін виготовлення Оригінал макет
10 шт прорахунок під замовлення кольоровий друк за бажанням клієнта за бажанням клієнта 4 -6 робочих дня так
Друк журналів у Івано-Франківську - akcent.if.ua

 

Журнали – це періодичні багатосторінкові друковані видання, які містять статті з різноманітних наукових, суспільно-політичних, виробничих та інших питань.

Номер тел.*:
Email*:
Оберіть послугу:

 

 

Також це можуть бути статті постійної рубрикації, які офіційно затверджені в тому чи іншому виданні, фотографії, ілюстрації та різноманітні рекламні матеріали. Традиційно журнальне видання можна замовити у вигляді блоку аркушів друкованого матеріалу визначеного розміру, що скріплені палітуркою та в обкладинці. Зараз, щоб замовити послугу друку будь-якого журналу, не потрібно особисто їхати до видавництва, все це можна зробити в онлайн режимі у Івано-Франківську та Івано-Франківську.

Основні переваги журналів

Журнал надзвичайно потрібна річ, особливо для підприємців, які хочуть якнайкраще представити свій продукт. За допомогою роздрукованого журналу ви можете не тільки ознайомити, але і нагадати користувачам про існування свого товару, вказати де краще його купити. Якщо це послуга, то на сторінках журналу зазначити, де можна її замовити, а також виділити особливості і переваги вашої послуги чи продукції. Щоб підкреслити вигідність вашої пропозиції, написати точні ціни.

Друк журналу дозволить вам:

  • охопити значну частину аудиторії, за рахунок великих тиражів і статусності формату;
  • піднести рекламну інформацію разом з корисними статтями, що покращать сприйняття потенційних клієнтів;
  • вплинути на громадську думку.

Роздрукувати власний журнал може кожен бажаючий. Купити подібну послугу можна в Києві, чи інших містах України, бо процес оформлення замовлення проходить у зручному онлайн режимі.

Вибір типу кріплення, друку та матеріалу

Вартість друку журналу залежить також від типу кріплення, який може бути:

  • Тонкий – товщина корінця сягає до 1.2 мм. Для тонкого журналу краще обрати скоби. Його друк влаштує вас недорогою ціною.
  • Середньої товщини – корінець від 2 до 30 мм. Кріплення може бути термоклейове чи оправлення пружиною. Більш дорожчій за вартістю варіант, але серед його переваг: довговічність та солідність.

Ціна може також зрости в залежності від типу друку. Для журналу краще обрати кольоровий друк. Щодо матеріалу, то це справа бажання замовника. Щоб замовити обкладинку для журналу в Івано-Франківську чи інших містах України, використайте картон або щільний папір.