Тираж Ціна Розмір виробу Тип друку Кількість сторін Матеріал Термін виготовлення Оригінал макет
10 шт прорахунок під замовлення кольоровий друк за бажанням клієнта за бажанням клієнта 4 -6 робочих дня так
Друк журналів у Івано-Франківську - akcent.if.ua

 

Журнали – це періодичні багатосторінкові друковані видання, які містять статті з різноманітних наукових, суспільно-політичних, виробничих та інших питань.

Номер тел.*:
Email*:
Оберіть послугу:

 

 

Також це можуть бути статті постійної рубрикації, які офіційно затверджені в тому чи іншому виданні, фотографії, ілюстрації та різноманітні рекламні матеріали. Традиційно журнальне видання можна замовити у вигляді блоку аркушів друкованого матеріалу визначеного розміру, що скріплені палітуркою та в обкладинці. Зараз, щоб замовити послугу друку будь-якого журналу, не потрібно особисто їхати до видавництва, все це можна зробити в онлайн режимі у Івано-Франківську та Івано-Франківську.

Основні переваги журналів

Журнал надзвичайно потрібна річ, особливо для підприємців, які хочуть якнайкраще представити свій продукт. За допомогою роздрукованого журналу ви можете не тільки ознайомити, але і нагадати користувачам про існування свого товару, вказати де краще його купити. Якщо це послуга, то на сторінках журналу зазначити, де можна її замовити, а також виділити особливості і переваги вашої послуги чи продукції. Щоб підкреслити вигідність вашої пропозиції, написати точні ціни.

Друк журналу дозволить вам:

  • охопити значну частину аудиторії, за рахунок великих тиражів і статусності формату;
  • піднести рекламну інформацію разом з корисними статтями, що покращать сприйняття потенційних клієнтів;
  • вплинути на громадську думку.

Роздрукувати власний журнал може кожен бажаючий. Купити подібну послугу можна в Києві, чи інших містах України, бо процес оформлення замовлення проходить у зручному онлайн режимі.

Вибір типу кріплення, друку та матеріалу

Вартість друку журналу залежить також від типу кріплення, який може бути:

  • Тонкий – товщина корінця сягає до 1.2 мм. Для тонкого журналу краще обрати скоби. Його друк влаштує вас недорогою ціною.
  • Середньої товщини – корінець від 2 до 30 мм. Кріплення може бути термоклейове чи оправлення пружиною. Більш дорожчій за вартістю варіант, але серед його переваг: довговічність та солідність.

Ціна може також зрости в залежності від типу друку. Для журналу краще обрати кольоровий друк. Щодо матеріалу, то це справа бажання замовника. Щоб замовити обкладинку для журналу в Івано-Франківську чи інших містах України, використайте картон або щільний папір.