Тираж Ціна Розмір виробу Тип друку Кількість сторін Матеріал Термін виготовлення Оригінал макет
1000 шт прорахунок прорахунок кольоровий друк 4+0 4+4 за бажанням клієнта 4 -6 робочих дня так
Друк хенгерів у Івано-Франківську - akcent.if.ua

 

Хенгер – це друкований носій, рекламний флаєр (листівка), який має спеціальний отвір для підвішування і кріпиться на ручки дверей, автомобілів, меблів та інших предметів.

Номер тел.*:
Email*:
Оберіть послугу:

 

 

Це, доступний по вартості, сучасний та ефективний спосіб прорекламувати той чи інший товар, послугу, подію і т. д. На відміну від деяких інших видів реклами, хенгери завжди привертають до себе увагу. Їхня головна перевага – гарантований зоровий контакт зі споживачем. Друк хенгерів можна замовити в нашій компанії у Івано-Франківську. Ми забезпечуємо професійний підхід та якісне виконання вашого замовлення в найкоротший час.

Переваги використання хенгерів у рекламних цілях

  • Це ефективний та рентабельний спосіб проведення рекламної кампанії.
  • Зручна й ненав’язлива форма поширення інформації.
  • Висока швидкість розповсюдження.
  • Стимулювання продажів, дзвінків, залучення нових відвідувачів, клієнтів, партнерів.
  • Охоплення широкого спектру споживачів товарів і послуг.
  • Можуть використовуватись як сувеніри для торгових виставок, під час рекламних кампаній і т. д.
  • Доступні ціни на друк.

Хенгери мають стандартний розмір єврофлаєрів (90х200мм) і роздруковуються на достатньо щільному папері. У Києві ми здійснюємо виготовлення хенгерів на високоякісному сучасному обладнанні в найоптимальніші для замовника терміни. Уточнити точну вартість можна в представників нашої компанії. Розміщувати хенгери можна будь-де: у готелях, житлових комплексах, офісах. Також даний вид друкованої реклами широко використовується на конференціях, виставках, семінарах, місцях для оголошень і т. д.

Для того, щоби ваші рекламні хенгери мали ефективний вплив і привертали до себе увагу, слід ретельно попрацювати над дизайном.

  • Не потрібно намагатися вмістити на них максимум тексту чи зображень, не використовуйте надто дрібні шрифти. Лаконічний дизайн і правильна подача принесуть набагато ефективніший результат.
  • Логотип, назва, види послуг, контакти – це головна інформація, на яку має відреагувати споживач.
  • Також можливе виготовлення листівок зі спеціальним отвором для візиток, що значно підвищує результативність реклами.

Кольоровий друк хенгерів доступний у Вінниці, а також інших містах України. Також можна замовити розробку та виготовлення хенгерів в Івано-Франківську потрібного вам накладу видання. Щоби купити цю послугу в Сумах, телефонуйте або залишайте онлайн заявку на сайті.