This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Тираж Ціна Розмір виробу Тип друку Кількість сторін Матеріал Термін виготовлення Оригінал макет
1000 шт прорахунок прорахунок кольоровий друк 4+0 4+4 за бажанням клієнта 4 -6 робочих дня так
Друк хенгерів у Івано-Франківську - akcent.if.ua

 

Хенгер – це друкований носій, рекламний флаєр (листівка), який має спеціальний отвір для підвішування і кріпиться на ручки дверей, автомобілів, меблів та інших предметів.

Номер тел.*:
Email*:
Оберіть послугу:

 

 

Це, доступний по вартості, сучасний та ефективний спосіб прорекламувати той чи інший товар, послугу, подію і т. д. На відміну від деяких інших видів реклами, хенгери завжди привертають до себе увагу. Їхня головна перевага – гарантований зоровий контакт зі споживачем. Друк хенгерів можна замовити в нашій компанії у Івано-Франківську. Ми забезпечуємо професійний підхід та якісне виконання вашого замовлення в найкоротший час.

Переваги використання хенгерів у рекламних цілях

  • Це ефективний та рентабельний спосіб проведення рекламної кампанії.
  • Зручна й ненав’язлива форма поширення інформації.
  • Висока швидкість розповсюдження.
  • Стимулювання продажів, дзвінків, залучення нових відвідувачів, клієнтів, партнерів.
  • Охоплення широкого спектру споживачів товарів і послуг.
  • Можуть використовуватись як сувеніри для торгових виставок, під час рекламних кампаній і т. д.
  • Доступні ціни на друк.

Хенгери мають стандартний розмір єврофлаєрів (90х200мм) і роздруковуються на достатньо щільному папері. У Києві ми здійснюємо виготовлення хенгерів на високоякісному сучасному обладнанні в найоптимальніші для замовника терміни. Уточнити точну вартість можна в представників нашої компанії. Розміщувати хенгери можна будь-де: у готелях, житлових комплексах, офісах. Також даний вид друкованої реклами широко використовується на конференціях, виставках, семінарах, місцях для оголошень і т. д.

Для того, щоби ваші рекламні хенгери мали ефективний вплив і привертали до себе увагу, слід ретельно попрацювати над дизайном.

  • Не потрібно намагатися вмістити на них максимум тексту чи зображень, не використовуйте надто дрібні шрифти. Лаконічний дизайн і правильна подача принесуть набагато ефективніший результат.
  • Логотип, назва, види послуг, контакти – це головна інформація, на яку має відреагувати споживач.
  • Також можливе виготовлення листівок зі спеціальним отвором для візиток, що значно підвищує результативність реклами.

Кольоровий друк хенгерів доступний у Вінниці, а також інших містах України. Також можна замовити розробку та виготовлення хенгерів в Івано-Франківську потрібного вам накладу видання. Щоби купити цю послугу в Сумах, телефонуйте або залишайте онлайн заявку на сайті.