This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Тираж Ціна Розмір виробу Тип друку Кількість сторін Матеріал Термін виготовлення Оригінал макет
100 шт від 120 грн. 90х50 мм кольоровий друк 4+0 4+4 крейда 250г/м2 4 -6 робочих дня так
100 шт від 80 грн. 90х50 мм один колір 1+0 1+1 крейда 250г/м2 4 -6 робочих дня так
1000 шт від 200 грн. 90х50 мм кольоровий друк 4+0 4+4 1+0 1+1 крейда 250г/м2 4 -6 робочих дня так
Друк візиток у Івано-Франківську - akcent.if.ua

 

Візитки — це традиційний друкований носій інформації, що виготовляється зі щільного паперу, картону або пластику невеликого формату. Візитка виступає необхідним інструментом ділової людини, носієм інформації та рекламним засобом.

Номер тел.*:
Email*:
Оберіть послугу:

 

Сьогодні візитки необхідні не тільки в традиційному бізнесі. Широко використовуються вони і представниками різноманітних професій: юристами й лікарями, перукарями, письменниками, консультантами, менеджерами, журналістами, фрілансерами на іншими. Наша типографія має великий досвід у розробці та друку будь-яких видів візиток. Ви можете звернутися до нас у Івано-Франківську та інших містах України — і будьте впевнені, що ваше замовлення буде виконане вчасно та за найбільш доступної вартості.

Якою має бути візитна картка?

Є декілька видів візиток:

1. Ділові;
2. Корпоративні;
3. Особисті.

Ділові візитки призначені, насамперед, для встановлення ділових контактів. Найчастіше виготовляються з дотриманням фірмового стилю, використанням кольорів компанії, логотипу і т. ін. На них вказується прізвище та ім’я власника картки, посада та сфера діяльності, або дані про організацію, яку представляють. Якісно і стримано — ось головні вимоги до макету ділової візитки.

Корпоративні візитки — це розхідний матеріал для компанії. Їх використовують винятково в рекламних цілях: вкладають у промо-матеріали, розкладають у магазинах, на столиках у кафе й ресторанах, роздають на виставках та презентаціях і т. ін. Корпоративна візитка не містить особистої інформації. На ній вказується назва та сфера діяльності фірми, перелік послуг, телефони, адреса електронної пошти, схема проїзду тощо.

На особистих візитках, зазвичай, розміщують коротку інформацію про її власника: прізвище та ім’я, номер телефону, сфера діяльності. Для їхнього виготовлення немає суворих правил та стандартів, тому макет може мати довільний зміст та оформлення.

Замовити друк візиток ви можете також у Києві. Наша типографія пропонує весь коплекс послуг по виготовленню візиток та іншої поліграфічної продукції в Івано-Франківську: від розробки дизайну до високоякісного чіткого друку та післядрукарської обробки.

Стандартна візитка виготовляється розміром 90х50 мм із паперу щільністю 300 г/м². Проте, наше обладнання дає можливість роздруковувати картки будь-яких розмірів. Спосіб друку (цифровий, офсетний, трафаретний), розміри та щільність паперу визначаються в залежності побажань замовника та особливостей замовлення.
Ми працюємо для вас також у Сумах. Зв’язатися з нами можна в телефонному режимі, через онлайн-заявку на сайті, або завітавши в один із наших офісів у Вінниці.