Тираж Ціна Розмір виробу Тип друку Кількість сторін Матеріал Термін виготовлення Оригінал макет
від 10 шт прорахунок під замовлення кольоровий друк 4+0 4+4 за бажанням клієнта 4 -6 робочих дня так
Друк відкриток у Івано-Франківську - akcent.if.ua

 

Відкритки – це поліграфічні картки, які призначені для вітання або сповіщення. Друкуються на папері підвищеної щільності, найчастіше в розмірі конверта (А5, А6) або у євро форматі (100х210 мм). Їх можна також надрукувати на матовому, глянцевому, текстурному, самоклеючому папері, прозорій плівці та ін. Можливий як односторонній, так і двосторонній друк.

Номер тел.*:
Email*:
Оберіть послугу:

 

Якщо ви шукаєте, де роздрукувати відкритки у Івано-Франківську чи інших містах України, звертайтесь у нашу типографію. Будь-яке замовлення буде виконане в обумовлені терміни й по доступній вартості у Вінниці.

Якими бувають відкритки?

Зовнішній (лицевий) бік відкритки має художнє оформлення. Це фотографії, ілюстрації, пейзажі, написи, додаткові елементи декору тощо. Внутрішня частина призначена для заповнення. Залежно від призначення відкритки, її дизайн, малюнок і текст можуть значно відрізнятися. Вітальна відкритка має бути яскравою і привабливою, містити відповідний текст-побажання відповідно по події (день народження, весілля, народження дитини, хрестини і тощо.).

Для весільних запрошувальних відкриток, як правило, використовуються такі традиційні кольори, як білий, рожевий, бежевий, золотистий, сріблястий, блакитний. Вони містять текст-запрошення на весілля. Корпоративні або ділові відкритки, зазвичай, відрізняються більш строгим і стриманим стилем, завжди містять нагадування про компанію у вигляді фірмового логотипу, рекламної чи контактної інформації.Друк будь-кого виду відкриток можна замовити в Києві, звернувшись до нас по телефону, або заповнивши онлайн-форму на сайті. Ми здійснюємо виготовлення відкриток може декількома способами:

1. Офсетний друк дозволяє отримати повноколірний, якісний друк достатньо великих тиражів, з використанням одного кольору або виконанням повноколірного зображення. Такий спосіб дозволяє використовувати не тільки ексклюзивний дизайнерський папір, але й застосовувати різні види оздоблення: тиснення, ламінування, висічку.

2. Цифровий друк дозволяє використовувати широку палітру кольорів, у результаті чого відкритки виходять привабливими й естетичними. Завдяки доступної ціни на виготовлення в Івано-Франківську, такі відкритки користуються попитом, коли необхідно надрукувати невеликий тираж продукції.

Звертайтеся до нас також у Сумах, та для того, щоби замовити друк відкриток по вигідній вартості.