This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Тираж Ціна Розмір виробу Тип друку Кількість сторін Матеріал Термін виготовлення Оригінал макет
1000 шт від 1950 грн. 297*420(А3) кольоровий друк 4+0 крейда 130 г/м2 4 -6 робочих дня так
Друк плакатів у Івано-Франківську - akcent.if.ua

 

Плакат – це універсальний вид рекламного носія, що привертає увагу та ефективно доносить інформацію до цільової аудиторії.

Номер тел.*:
Email*:
Оберіть послугу:

 

 

Замовити друк плакатів форматів А4, А3, А2, А1, А0, а також плакати і постери великих чи нестандартних розмірів у будь-яких тиражах можна у Івано-Франківську та інших містах України. Ми виконаємо ваше замовлення якісно та у найоптимальніші для вас терміни за вигідну ціну.

Плакат – ефективний рекламний інструмент

Кольорові плакати широко використовуються для розміщення реклами в метро, наземному громадському транспорті, в магазинах, салонах, на вулицях і т.д. Завдяки невисокій вартості виготовлення (ми пропонуємо помірні ціни на кольоровий друк), такий вид реклами вважається сьогодні одним із найбільш доступних та ефективних у Сумах та інших містах.

Плакати можуть містити рекламну, навчальну або агітаційну інформацію. Найчастіше вони друкуються на папері щільністю від 80 до 180 г/м².
У Києві розробити та роздрукувати плакати по доступній ціні можна в нашому офісі.

Які функції виконує плакат?

  • Оформлення стендів, офісів, магазинів, рекламних вивісок.
  • Привернення уваги потенційних споживачів до свого продукту.
  • Донесення певного об’єму інформації, презентація будь-якого товару, повідомлення про захід і т.д.

Для того, щоб ваша реклама була максимально ефективною в Івано-Франківську, при розробці рекламних плакатів потрібно:

  • використовувати яскраві привабливі зображення, розбірливий і крупний шрифт тексту (ви можете розробити макет самостійно або замовити цю послугу в досвідчених дизайнерів, які, враховуючи ваші побажання, допоможуть створити якісний продукт);
  • обрати підходящий формат і щільність паперу, в залежності від поставлених цілей;
  • врахувати місце розміщення плакату та наявність поруч із ним інших рекламних продуктів. Краще купити послугу друку плаката, який буде виділятися з-поміж інших і привертати до себе увагу.

При потребі, спеціалісти нашої компанії допоможуть вам визначитися з розміром, папером та іншими нюансами. Проконсультуватися та замовити широкоформатний друк плакатів, постерів та іншої поліграфічної продукції можна у Вінниці і т.д. Також доступна послуга розміщення онлайн замовлення на нашому сайті або за контактними телефонами.