Тираж Ціна Розмір виробу Тип друку Кількість сторін Матеріал Термін виготовлення Оригінал макет
1000 шт від 1950 грн. 297*420(А3) кольоровий друк 4+0 крейда 130 г/м2 4 -6 робочих дня так
Друк плакатів у Івано-Франківську - akcent.if.ua

 

Плакат – це універсальний вид рекламного носія, що привертає увагу та ефективно доносить інформацію до цільової аудиторії.

Номер тел.*:
Email*:
Оберіть послугу:

 

 

Замовити друк плакатів форматів А4, А3, А2, А1, А0, а також плакати і постери великих чи нестандартних розмірів у будь-яких тиражах можна у Івано-Франківську та інших містах України. Ми виконаємо ваше замовлення якісно та у найоптимальніші для вас терміни за вигідну ціну.

Плакат – ефективний рекламний інструмент

Кольорові плакати широко використовуються для розміщення реклами в метро, наземному громадському транспорті, в магазинах, салонах, на вулицях і т.д. Завдяки невисокій вартості виготовлення (ми пропонуємо помірні ціни на кольоровий друк), такий вид реклами вважається сьогодні одним із найбільш доступних та ефективних у Сумах та інших містах.

Плакати можуть містити рекламну, навчальну або агітаційну інформацію. Найчастіше вони друкуються на папері щільністю від 80 до 180 г/м².
У Києві розробити та роздрукувати плакати по доступній ціні можна в нашому офісі.

Які функції виконує плакат?

  • Оформлення стендів, офісів, магазинів, рекламних вивісок.
  • Привернення уваги потенційних споживачів до свого продукту.
  • Донесення певного об’єму інформації, презентація будь-якого товару, повідомлення про захід і т.д.

Для того, щоб ваша реклама була максимально ефективною в Івано-Франківську, при розробці рекламних плакатів потрібно:

  • використовувати яскраві привабливі зображення, розбірливий і крупний шрифт тексту (ви можете розробити макет самостійно або замовити цю послугу в досвідчених дизайнерів, які, враховуючи ваші побажання, допоможуть створити якісний продукт);
  • обрати підходящий формат і щільність паперу, в залежності від поставлених цілей;
  • врахувати місце розміщення плакату та наявність поруч із ним інших рекламних продуктів. Краще купити послугу друку плаката, який буде виділятися з-поміж інших і привертати до себе увагу.

При потребі, спеціалісти нашої компанії допоможуть вам визначитися з розміром, папером та іншими нюансами. Проконсультуватися та замовити широкоформатний друк плакатів, постерів та іншої поліграфічної продукції можна у Вінниці і т.д. Також доступна послуга розміщення онлайн замовлення на нашому сайті або за контактними телефонами.