This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Тираж Ціна Розмір виробу Тип друку Кількість сторін Матеріал Термін виготовлення Оригінал макет
від 100 шт прорахунок під замовлення кольоровий друк 4+0 4+4 за бажанням клієнта 4 -6 робочих дня так
Друк папок у Івано-Франківську - akcent.if.ua

 

Папка – це поліграфічний виріб зі щільного паперу або картону, який дозволяє зберігати документи в належному вигляді. Звичайно, що таке папка, відомо всім ще зі шкільної лави, це свого роду конверт, обкладинка для паперів.

Номер тел.*:
Email*:
Оберіть послугу:

 

 

Папки - канцелярські помічники

Папки мають різноманітне призначення, активно використовуються в будь-якому офісі для зберігання та систематизації документів , а також на виставках і презентаціях, де допомагають зручно показувати всі рекламні матеріали, включно буклети, брошури, каталоги, листівки. Ми пропонуємо кольоровий друк папки для паперів у Івано-Франківську з різноманітних матеріалів. За бажанням клієнта, папки можуть мати одну чи дві кишені для зберігання документів. Можна декорувати їх тисненням, лакуванням та іншими видами післядрукарської обробки. Замовити папку для паперів можна онлайн на сайті, по телефону чи в офісі.

Класифікація папок

Залежно, для чого вам потрібна папка, можна замовити в Сумах на зав'язках або зі швидкозшивачем (із вусиками). Документи різного розміру зручніше зберігати в папці на зав'язках. Для стандартних паперів А4 ліпше купити папки картонні. Швидкозшивачі найкраще структурують папери, якщо їх треба розмістити в хронологічному порядку. Металеві вусики дозволяють вмістити великі об’єми листів паперу. На сьогоднішній день є безліч різновидів цього товару, що дозволяє вибрати не тільки надійну і зручну папку, але й досить стильний діловий аксесуар. Залежно від матеріалу, застібки, є ще такі різновиди папок:

  • на кнопці й кільцях;
  • на гумці і блискавки;
  • універсальні папки-куточки;
  • картонні або пластикові.

Розрізняють також папки для документів за кольоровим оформленням: бувають монохромні й повнокольорові. Для тривалої експлуатації краще обрати міцність, тоді як паперові теки для документів будуть більш економним варіантом та незамінним при проведенні разових заходів. Вартість виготовлення папки – не висока. Вибирайте самі відповідний матеріал, форму та вигляд вашої майбутньої поліграфічної продукції. Ми можемо запропонувати в Івано-Франківську ексклюзивні варіанти, створивши унікальний дизайн та підібравши технологію, що найліпше підійде для створення необхідної продукції. Замовити продукцію можна в Київ чи інших містах України. Докладніше про те, яка вартість папки для документів, можна дізнатися, оформивши на сайті заявку, зателефонувавши чи під час візиту в офіс у Вінниці.