Тираж Ціна Розмір виробу Тип друку Кількість сторін Матеріал Термін виготовлення Оригінал макет
1000 шт від 475 грн 105*148(А6) до 210*297(А4) мм кольоровий друк 4+0 4+4 115-150 г/м2 4 -6 робочих дня так
Друк листівок у Івано-Франківську - akcent.if.ua

 

Листівка – це малоформатне друковане видання без фальцювання (згинів), невелика брошура або друкований аркуш, який може містити рекламну, агітаційну або будь-яку іншу інформацію.

Номер тел.*:
Email*:
Оберіть послугу:

 

 

Рекламні листівки – це оперативний рекламний хід, призначений для масового споживача. Їх розповсюджують на вулиці, розсилають поштою, поширюють через спеціальні стійки для роздачі і т. ін. Замовити друк листівок у Івано-Франківську та інших містах України ви можете в нашій типографії, де ми в найоптимальніші терміни виконаємо замовлення будь-якого об’єму.

Якою має бути ефективна рекламна листівка?

  • Одного погляду на листівку має бути достатньо, щоби потенційний клієнт зрозумів, що ви пропонуєте і які переваги він отримає, якщо звернеться саме до вас.
  • Листівка має бути яскравою, привабливою, інформативною та легкою для роздачі. Як правило, рекламні листівки друкуються невеликого формату: А4 (210х297мм), А5 (148х210мм), А6 (105х148 мм), або у євро форматі – 210х98 мм. Зазвичай використовується глянцевий папір щільністю 80-350 гр/м². Можливий також друк на матовому або дизайнерському папері.
  • Найбільш популярні повноколірні рекламні листівки з двостороннім друком. Але за бажанням замовника, або з цілями економії, можливий однобічний друк.

Для того, щоби надруковані рекламні листівки були ефективними, інформацію розміщують компактно, а дизайн виконують у корпоративних кольорах або розробляють індивідуальний макет.

Ми роздруковуємо листівки у Вінниці будь-якого розміру та дизайну з високою якістю зображення. Зв’язатися з менеджером у Києві ви можете онлайн, заповнивши спеціальну форму, або по телефону.

Друк листівок може виконуватися двома способами:

  • офсетний – це стандартний спосіб для друку великих тиражів. Ціна його досить невелика в Івано-Франківську;
  • цифровий друк використовується для друковування малих тиражів. Цифрові станції, які використовує наша типографія, дозволяють виготовляти листівки високої якості.

Замовляйте листівки та іншу яскраву поліграфію в наших типографіях у Сумах. Якість та вартість вас приємно здивують.