This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Тираж Ціна Розмір виробу Тип друку Кількість сторін Матеріал Термін виготовлення Оригінал макет
1000 шт від 475 грн 105*148(А6) до 210*297(А4) мм кольоровий друк 4+0 4+4 115-150 г/м2 4 -6 робочих дня так
Друк листівок у Івано-Франківську - akcent.if.ua

 

Листівка – це малоформатне друковане видання без фальцювання (згинів), невелика брошура або друкований аркуш, який може містити рекламну, агітаційну або будь-яку іншу інформацію.

Номер тел.*:
Email*:
Оберіть послугу:

 

 

Рекламні листівки – це оперативний рекламний хід, призначений для масового споживача. Їх розповсюджують на вулиці, розсилають поштою, поширюють через спеціальні стійки для роздачі і т. ін. Замовити друк листівок у Івано-Франківську та інших містах України ви можете в нашій типографії, де ми в найоптимальніші терміни виконаємо замовлення будь-якого об’єму.

Якою має бути ефективна рекламна листівка?

  • Одного погляду на листівку має бути достатньо, щоби потенційний клієнт зрозумів, що ви пропонуєте і які переваги він отримає, якщо звернеться саме до вас.
  • Листівка має бути яскравою, привабливою, інформативною та легкою для роздачі. Як правило, рекламні листівки друкуються невеликого формату: А4 (210х297мм), А5 (148х210мм), А6 (105х148 мм), або у євро форматі – 210х98 мм. Зазвичай використовується глянцевий папір щільністю 80-350 гр/м². Можливий також друк на матовому або дизайнерському папері.
  • Найбільш популярні повноколірні рекламні листівки з двостороннім друком. Але за бажанням замовника, або з цілями економії, можливий однобічний друк.

Для того, щоби надруковані рекламні листівки були ефективними, інформацію розміщують компактно, а дизайн виконують у корпоративних кольорах або розробляють індивідуальний макет.

Ми роздруковуємо листівки у Вінниці будь-якого розміру та дизайну з високою якістю зображення. Зв’язатися з менеджером у Києві ви можете онлайн, заповнивши спеціальну форму, або по телефону.

Друк листівок може виконуватися двома способами:

  • офсетний – це стандартний спосіб для друку великих тиражів. Ціна його досить невелика в Івано-Франківську;
  • цифровий друк використовується для друковування малих тиражів. Цифрові станції, які використовує наша типографія, дозволяють виготовляти листівки високої якості.

Замовляйте листівки та іншу яскраву поліграфію в наших типографіях у Сумах. Якість та вартість вас приємно здивують.