This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Тираж Ціна Розмір виробу Тип друку Кількість сторін Матеріал Термін виготовлення Оригінал макет
100 шт прорахунок під замовлення кольоровий друк за бажанням клієнта за бажанням клієнта 4 -6 робочих дня так
Друк конвертів у Івано-Франківську - akcent.if.ua

 

Конверт — це паперова упаковка для пересилання листів та іншого виду друкованих послань. Крім зручності ділового листування та розсилок, конверти із символікою чи логотипом компанії слугують також рекламним інструментом, підвищують статус організації і т. ін.

Номер тел.*:
Email*:
Оберіть послугу:

 

В умовах великої конкуренції, це вважається досить ефективним способом зробити торгову марку або компанію впізнаваною і сформувати лояльне ставлення споживачів. Тому фірмові конверти являються сьогодні одним із найбільш поширених видів іміджевої продукції, що виготовляються в нашій типографії у Івано-Франківську та інших містах України.

Яким може бути фірмовий конверт?

Є стандартні розміри конвертів для зручності функціонування поштових служб:

  • С6 — 162мм*114мм;
  • Е65 — 220мм*110мм;
  • С5 — 229мм*162мм;
  • С4 — 324мм*229мм.

Також конверти розрізняють за способом заклеювання.

МК — мокроклеючий клапан. Для заклеювання потрібне зволоження клеєвої смужки (декстриновий клей). СК — самоклеючий клапан. Клеєві смужки на верхньому та нижньому клапанах конверта. Для заклеювання потрібно відігнути нижній клапан і притиснути до верхнього, з’єднавши смужки клею (латексний клей). СКЛ — самоклеючий клапан. Для заклеювання на клапані знімають захисну смужку і притискають клапан до конверта (силіконовий клей).

Для виготовлення конвертів використовується папір щільністю 80–120 гр/м². Стандартні поштові конверти випускають з офсетного паперу щільністю 80 гр/м² і білизною 96% (пакети формату С4 — з паперу 90 гр/м²). Також можливе використання крейдованого і фактурного паперу відповідної щільності та дизайнерське оформлення.
Купити конверти будь-яких розмірів та призначення по доступній вартості пропонуємо вам у Києві. Зв’язатися з типографією можна по телефону або в онлайн-режимі, для цього достатньо заповнити форму на сайті.

За вашим бажанням також може бути виконана заливка (друк) на внутрішній поверхні конверта в Сумах. Найчастіше це малюнок (сітка або візерунок) сірого чи синього кольору. Використовується для захисту поштового відправлення від читання на просвіт (перлюстрації). Наша типографія також приймає замовлення на виготовлення конвертів будь-яких форматів у Вінниці, з персоніфікацією, вікном (отвором) чи без нього, повноколірних, з логотипом, дизайном або чисто білих в Івано-Франківську.