Тираж Ціна Розмір виробу Тип друку Кількість сторін Матеріал Термін виготовлення Оригінал макет
100 шт прорахунок під замовлення кольоровий друк за бажанням клієнта за бажанням клієнта 4 -6 робочих дня так
Друк конвертів у Івано-Франківську - akcent.if.ua

 

Конверт — це паперова упаковка для пересилання листів та іншого виду друкованих послань. Крім зручності ділового листування та розсилок, конверти із символікою чи логотипом компанії слугують також рекламним інструментом, підвищують статус організації і т. ін.

Номер тел.*:
Email*:
Оберіть послугу:

 

В умовах великої конкуренції, це вважається досить ефективним способом зробити торгову марку або компанію впізнаваною і сформувати лояльне ставлення споживачів. Тому фірмові конверти являються сьогодні одним із найбільш поширених видів іміджевої продукції, що виготовляються в нашій типографії у Івано-Франківську та інших містах України.

Яким може бути фірмовий конверт?

Є стандартні розміри конвертів для зручності функціонування поштових служб:

  • С6 — 162мм*114мм;
  • Е65 — 220мм*110мм;
  • С5 — 229мм*162мм;
  • С4 — 324мм*229мм.

Також конверти розрізняють за способом заклеювання.

МК — мокроклеючий клапан. Для заклеювання потрібне зволоження клеєвої смужки (декстриновий клей). СК — самоклеючий клапан. Клеєві смужки на верхньому та нижньому клапанах конверта. Для заклеювання потрібно відігнути нижній клапан і притиснути до верхнього, з’єднавши смужки клею (латексний клей). СКЛ — самоклеючий клапан. Для заклеювання на клапані знімають захисну смужку і притискають клапан до конверта (силіконовий клей).

Для виготовлення конвертів використовується папір щільністю 80–120 гр/м². Стандартні поштові конверти випускають з офсетного паперу щільністю 80 гр/м² і білизною 96% (пакети формату С4 — з паперу 90 гр/м²). Також можливе використання крейдованого і фактурного паперу відповідної щільності та дизайнерське оформлення.
Купити конверти будь-яких розмірів та призначення по доступній вартості пропонуємо вам у Києві. Зв’язатися з типографією можна по телефону або в онлайн-режимі, для цього достатньо заповнити форму на сайті.

За вашим бажанням також може бути виконана заливка (друк) на внутрішній поверхні конверта в Сумах. Найчастіше це малюнок (сітка або візерунок) сірого чи синього кольору. Використовується для захисту поштового відправлення від читання на просвіт (перлюстрації). Наша типографія також приймає замовлення на виготовлення конвертів будь-яких форматів у Вінниці, з персоніфікацією, вікном (отвором) чи без нього, повноколірних, з логотипом, дизайном або чисто білих в Івано-Франківську.