This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Тираж Ціна Розмір виробу Тип друку Кількість сторін Матеріал Термін виготовлення Оригінал макет
від 100 шт прорахунок під замовлення кольоровий друк 4+0 4+4 за бажанням клієнта 4 -6 робочих дня так
Друк каталогів у Івано-Франківську - akcent.if.ua

 

Каталоги – це друковані видання з багатоколонковою версткою, що містять у собі перелік певної інформації, як правило, комерційного характеру. Виготовлення каталогів є оптимальним та досить ефективним способом донести інформацію до цільової аудиторії.

Номер тел.*:
Email*:
Оберіть послугу:

 

 

Якщо вам потрібно представити ваш товар або послугу й надрукувати каталоги у Івано-Франківську, наші спеціалісти допоможуть зробити це максимально яскраво та ефективно.
Каталог – якісна та ефективна реклама

Розповсюджуючи каталог, ви можете:

  • презентувати свій продукт та послуги компанії потенційним споживачам і партнерам;
  • підвищити продажі;
  • покращити просування компанії, товарів та послуг на ринку;
  • створити позитивний імідж фірми.

Для того, щоби зробити якісний каталог у Києві, слід чітко продумати його дизайнерське оформлення і зміст. З урахуванням основного призначення каталогу, його загальна структура має включати в себе:

  • фото та опис товарів;
  • інформацію про ціни та знижки;
  • дані про акції;
  • відомості про новинки продукції та послуг;
  • дані про компанію, контакти.

Залежно від призначення та цільової аудиторії, каталоги можна розділити на три групи: інформаційні, рекламні, виставкові.
Інформаційні каталоги – це друковані видання, у яких розміщують детальну інформацію про перелік продуктів та їхні характеристики, а також інформацію про послуги, що надає ваша компанія. Представницький або рекламний каталог працює на створення іміджу, а також виступає інструментом продажу. Основна мета такого видання – скласти позитивне враження на потенційного покупця.

Ще один вид, це каталоги для виставок. Такі вироби спеціально друкуються для виставок, ярмарок, аукціонів. Друк будь-яких видів каталогів по доступній вартості ви можете замовити в нас в Івано-Франківську. Оперативне виконання замовлення та якість поліграфічної продукції ми вам гарантуємо. В основному, каталоги виготовляються у форматах А4 і А5, але за бажанням замовника, ми можемо роздрукувати каталоги будь-яких розмірів у Сумах.

Метод переплетення залежить від змісту та кількості сторінок. Основні способи: металева скоба, металева пружина, пластмасова пружина, люверси, термозбирання (у вигляді м’якої книжки), ексклюзивне ручне переплетення. Ми працюємо також у таких містах України, як Вінниця. Зробити замовлення можна в будь-який зручний час в онлайн-режимі на нашому сайті. Також ви можете зателефонувати або завітати в один із наших офісів. Ціна та якість нашої продукції вас приємно здивують.