Тираж Ціна Розмір виробу Тип друку Кількість сторін Матеріал Термін виготовлення Оригінал макет
від 100 шт прорахунок під замовлення кольоровий друк 4+0 4+4 за бажанням клієнта 4 -6 робочих дня так
Друк каталогів у Івано-Франківську - akcent.if.ua

 

Каталоги – це друковані видання з багатоколонковою версткою, що містять у собі перелік певної інформації, як правило, комерційного характеру. Виготовлення каталогів є оптимальним та досить ефективним способом донести інформацію до цільової аудиторії.

Номер тел.*:
Email*:
Оберіть послугу:

 

 

Якщо вам потрібно представити ваш товар або послугу й надрукувати каталоги у Івано-Франківську, наші спеціалісти допоможуть зробити це максимально яскраво та ефективно.
Каталог – якісна та ефективна реклама

Розповсюджуючи каталог, ви можете:

  • презентувати свій продукт та послуги компанії потенційним споживачам і партнерам;
  • підвищити продажі;
  • покращити просування компанії, товарів та послуг на ринку;
  • створити позитивний імідж фірми.

Для того, щоби зробити якісний каталог у Києві, слід чітко продумати його дизайнерське оформлення і зміст. З урахуванням основного призначення каталогу, його загальна структура має включати в себе:

  • фото та опис товарів;
  • інформацію про ціни та знижки;
  • дані про акції;
  • відомості про новинки продукції та послуг;
  • дані про компанію, контакти.

Залежно від призначення та цільової аудиторії, каталоги можна розділити на три групи: інформаційні, рекламні, виставкові.
Інформаційні каталоги – це друковані видання, у яких розміщують детальну інформацію про перелік продуктів та їхні характеристики, а також інформацію про послуги, що надає ваша компанія. Представницький або рекламний каталог працює на створення іміджу, а також виступає інструментом продажу. Основна мета такого видання – скласти позитивне враження на потенційного покупця.

Ще один вид, це каталоги для виставок. Такі вироби спеціально друкуються для виставок, ярмарок, аукціонів. Друк будь-яких видів каталогів по доступній вартості ви можете замовити в нас в Івано-Франківську. Оперативне виконання замовлення та якість поліграфічної продукції ми вам гарантуємо. В основному, каталоги виготовляються у форматах А4 і А5, але за бажанням замовника, ми можемо роздрукувати каталоги будь-яких розмірів у Сумах.

Метод переплетення залежить від змісту та кількості сторінок. Основні способи: металева скоба, металева пружина, пластмасова пружина, люверси, термозбирання (у вигляді м’якої книжки), ексклюзивне ручне переплетення. Ми працюємо також у таких містах України, як Вінниця. Зробити замовлення можна в будь-який зручний час в онлайн-режимі на нашому сайті. Також ви можете зателефонувати або завітати в один із наших офісів. Ціна та якість нашої продукції вас приємно здивують.