Тираж Ціна Розмір виробу Тип друку Кількість сторін Матеріал Термін виготовлення Оригінал макет
100 шт від 120 грн. 70*100 мм кольоровий друк 4+0 4+4 крейда 300г/м2 4 -6 робочих дня так
1000 шт від 307. 70*100 мм кольоровий друк 4+0 4+4 крейда 300г/м2 4 -6 робочих дня так
Друк календарів кишенькових у Івано-Франківську - akcent.if.ua

 

Кишеньковий календар – це не просто стовпчики цифр. Це, передусім, легкий засіб, аби, вибудовуючи алгоритм життя, не забути нічого важливого!

Номер тел.*:
Email*:
Оберіть послугу:

 

 

Вони з'явилися приблизно 30 тисяч років у Древньому Єгипті. Календарі, як певна система обчислення тривалих проміжків часу з розподілом на роки, місяці, тижні, дні, стали настільки звичним атрибутом, що навіть не викликають думок стосовно особливої ролі в нашому повсякденні.

Звідки така популярність?

Серед сучасних різновидів календарі кишенькові користуються чи не найбільшим попитом. І Україна забезпечує їх виробництво на професійному бізнес-рівні. В тому числі Львів, з яким пов'язане зародження вітчизняного друкарства.

Календарі кишенькові вирізняються:

  • компактністю розміру;
  • мобільністю й зручністю - для роботи, дому, поїздок;
  • недорогим і оперативним друком.

Крім того, календарі кишенькові здатні слугувати:

  • стильною візитівкою;
  • лаконічним рекламним носієм із, як мінімум, річною ефективністю;
  • корпоративним презентом, приємним для потенційних клієнтів і партнерів, раціональним для власного бізнесу.

Вигідно, оперативно, професійно

Київ, для якого якісна поліграфія - одна із візитних карток, постійно розвиває технічні базиси своїх видавничих підприємств. Тож тут є всі можливості роздрукувати міні-календарики на високотехнологічному обладнанні кольорового типу.

Про те, аби така іміджева продукція мала найпривабливіші якісні характеристики, постійно дбають Суми. Тут до послуг замовників – вишуканий стиль і друк на крейдованому (глянцевому) папері з оптимальною щільністю 300 г/ кв. м.

Вінниця відома двостороннім кольоровим тиражуванням, фотографічною якістю, матовим ламінуванням, що забезпечуються на вигідних умовах, оперативно й професійно.
Івано-Франківськ має поліграфічний ринок, де можна роздрукувати календарі кишенькові офсетним чи цифровим методом, із застосуванням розмаїття готових шаблонів чи ексклюзивних дизайнерських розробок.

Гаджети «відпочивають»!

Міні-календарики можна безклопітно замовити в режимі онлайн і вже невдовзі купити за доволі помірними цінами в багатьох містах. Вартість залежить від формату (розміри обирає клієнт), щільності паперу, наявності й виду захисного покриття. Попри багатий вибір різного роду гаджетів, календарі кишенькові, в яких можна робити позначки, залишаються практичним і приємним презентом.