This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Тираж Ціна Розмір виробу Тип друку Кількість сторін Матеріал Термін виготовлення Оригінал макет
1000 шт від 310 грн. 210*100 мм кольоровий друк 4+0 4+4 115-150 г/м2 4 -6 робочих дня так
Друк флаєрів у Івано-Франківську - akcent.if.ua

 

Флаєр – це ще один різновид поліграфічної продукції, завдання якої – привернути увагу потенційного споживача і проінформувати його про певну продукцію, послугу, акцію, знижки на певні товари і т. д.

Номер тел.*:
Email*:
Оберіть послугу:

 

 

Розповсюджують флаєри в торгово-розважальних центрах, супермаркетах, метро, парках, на людних вулицях та інших місцях. Якщо вам потрібно роздрукувати флаєри у Івано-Франківську, наша типографія швидко, якісно та недорого виконає будь-яке замовлення.

Особливості виготовлення рекламних флаєрів

Рекламні флаєри – це недорогий та дуже ефективний спосіб швидкого поширення інформації. Залежно від особливостей рекламної пропозиції, флаєри можуть містити різноманітну інформацію, мати однобічний або двобічний друк, відрізнятися дизайнерським оформленням. Крім рекламної інформації, на флаєрі можуть вказуватися також відомості про час та місце, період проведення акції чи певного заходу, адреса та контактні дані, схеми проїзду, коротка інформація про продукт та інше.

Для виготовлення флаєрів може використовуватися глянцевий, матовий або інший папір щільністю від 90 г/м² до 350 г/м² . Найпоширеніші формати: 210х100 мм, 210х200мм, 100х100мм, 100х70 мм. За вашим бажаннями ми можемо надрукувати також флаєри нестандартних розмірів та форм. Можлива додаткова післядрукарська обробка. Вертикальні, горизонтальні, з перфорацією, висічками, або флаєри з відривними талонами ви можете замовити в Києві та наших філіях в інших містах України. Ціна на друк залежить від паперу, додаткової обробки й тиражу. У нашій типографії у Вінниці для виготовлення флаєрів ми використовуємо метод офсетного друку. Такий метод перевершує інші завдяки високій фотографічній якості зображення. Флаєри, роздруковані в нас, яскраві та привабливі, а також стійкі до вигорання і стирання зображення.

У Сумах теж є наші представництва, тому якщо ви шукаєте, де роздрукувати якісні флаєри або будь-яку іншу поліграфічну продукцію по хорошій вартості, звертайтесь до наших спеціалістів. Ви також можете залишити заявку онлайн або зателефонувати по телефонах, вказаним на сайті. Обравши нас в Івано-Франківську, ви гарантовано отримаєте якісний продукт у найкоротші терміни.