Тираж Ціна Розмір виробу Тип друку Кількість сторін Матеріал Термін виготовлення Оригінал макет
від 50 шт від 241 грн. 210*297(А4) мм кольоровий друк за бажанням клієнта офсетка 80 г/м2 4 -6 робочих дня так
Друк фірмових бланків у Івано-Франківську - akcent.if.ua

 

Фірмовий бланк – це продукт поліграфії, зазвичай, формату А4, на якому розміщена фірмова атрибутика організації: логотип, гасло, контактні дані, можливо, розмітка.

Номер тел.*:
Email*:
Оберіть послугу:

 

 

Використовується, як для внутрішньої кореспонденції в компанії, так для ділового листування з партнерами. Саме тому, важливо, щоби це був грамотний та якісний документ, який слугуватиме частиною іміджу вашої організації. Замовити друк фірмових бланків у Івано-Франківську ви можете в нашій поліграфії. Наші спеціалісти, за необхідності, допоможуть визначитися з оформленням та в найкоротші терміни підготують ваше замовлення.

Діловий бланк – візитівка компанії

Оскільки ділові бланки належать до категорії ділової документації, їхній дизайн має бути стриманим, без використання будь-яких декоративних елементів. Оформлення має відповідати вимогам фірмового стилю та містити таку інформацію:

  • назва компанії:
  • логотип (якщо є);
  • контактна інформація;
  • банківські реквізити.

Друк фірмових бланків, як і іншої поліграфічної продукції, здійснюється двома способами: цифровим та офсетним. Метод визначається залежно від відведених термінів на друк, а також об’ємів тиражу. Цифровий друк доцільно використовувати для виготовлення невеликої кількості бланків, тоді як метод офсетного друку застосовується для друку великих тиражів – від 1000 штук.

Будь-який спосіб друку доступний у Києві. Наша компанія готова якісно та за доступними цінами надрукувати фірмові бланки для вашої компанії.
Ми також виготовляємо фірмові бланки в Івано-Франківську, як із високоякісного звичайного паперу, так і з дизайнерського, який може бути щільнішим чи відрізнятися за кольором і фактурою, мати захисні водяні чи голографічні знаки.

Оскільки на ділових паперах ставляться підписи й печатки, для того, щоб уникнути розтікання чорнил, не рекомендується використовувати глянцевий або крейдований папір. Також звертайтеся до нас у Сумах, щоби роздрукувати ділові фірмові бланки. Вартість та якість продукції вас приємно здивують у Вінниці. Залишити своє замовлення ви можете онлайн у зручний для вас час, а також погодити деталі по телефону або безпосередньо в офісі.