This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Тираж Ціна Розмір виробу Тип друку Кількість сторін Матеріал Термін виготовлення Оригінал макет
від 50 шт від 241 грн. 210*297(А4) мм кольоровий друк за бажанням клієнта офсетка 80 г/м2 4 -6 робочих дня так
Друк фірмових бланків у Івано-Франківську - akcent.if.ua

 

Фірмовий бланк – це продукт поліграфії, зазвичай, формату А4, на якому розміщена фірмова атрибутика організації: логотип, гасло, контактні дані, можливо, розмітка.

Номер тел.*:
Email*:
Оберіть послугу:

 

 

Використовується, як для внутрішньої кореспонденції в компанії, так для ділового листування з партнерами. Саме тому, важливо, щоби це був грамотний та якісний документ, який слугуватиме частиною іміджу вашої організації. Замовити друк фірмових бланків у Івано-Франківську ви можете в нашій поліграфії. Наші спеціалісти, за необхідності, допоможуть визначитися з оформленням та в найкоротші терміни підготують ваше замовлення.

Діловий бланк – візитівка компанії

Оскільки ділові бланки належать до категорії ділової документації, їхній дизайн має бути стриманим, без використання будь-яких декоративних елементів. Оформлення має відповідати вимогам фірмового стилю та містити таку інформацію:

  • назва компанії:
  • логотип (якщо є);
  • контактна інформація;
  • банківські реквізити.

Друк фірмових бланків, як і іншої поліграфічної продукції, здійснюється двома способами: цифровим та офсетним. Метод визначається залежно від відведених термінів на друк, а також об’ємів тиражу. Цифровий друк доцільно використовувати для виготовлення невеликої кількості бланків, тоді як метод офсетного друку застосовується для друку великих тиражів – від 1000 штук.

Будь-який спосіб друку доступний у Києві. Наша компанія готова якісно та за доступними цінами надрукувати фірмові бланки для вашої компанії.
Ми також виготовляємо фірмові бланки в Івано-Франківську, як із високоякісного звичайного паперу, так і з дизайнерського, який може бути щільнішим чи відрізнятися за кольором і фактурою, мати захисні водяні чи голографічні знаки.

Оскільки на ділових паперах ставляться підписи й печатки, для того, щоб уникнути розтікання чорнил, не рекомендується використовувати глянцевий або крейдований папір. Також звертайтеся до нас у Сумах, щоби роздрукувати ділові фірмові бланки. Вартість та якість продукції вас приємно здивують у Вінниці. Залишити своє замовлення ви можете онлайн у зручний для вас час, а також погодити деталі по телефону або безпосередньо в офісі.