This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Тираж Ціна Розмір виробу Тип друку Кількість сторін Матеріал Термін виготовлення Оригінал макет
від 10 шт прорахунок під замовлення кольоровий друк 4+0 за бажанням клієнта 4 -6 робочих дня так
Друк етикеток у Івано-Франківську - akcent.if.ua

 

Етикетка – це продукт поліграфії, що використовується для позначення товару і його просування на ринку. Іншими словами, це візитівка будь-якого продукту.

Номер тел.*:
Email*:
Оберіть послугу:

 

 

Яскрава та інформативна етикетка одразу привертає увагу і при грамотному дизайнерському оформленні, вигідно виділяє товар. Якщо вам потрібно роздрукувати етикетки у Івано-Франківську, звертайтеся до спеціалістів нашої типографії. Сучасні технології, які ми використовуємо, дозволяють виготовляти етикетки швидко, якісно й по доступній ціні.

Якими бувають етикетки?

Є декілька видів етикеток. Залежно від особливостей вашого товару та умов експлуатації, спеціалісти нашої типографії в Києві допоможуть вам обрати спосіб друку та вид матеріалу для їх виготовлення.

  • Самоклеюча етикетка виготовляється із синтетичного матеріалу, який складається з декількох шарів. Як правило, для їх виробництва використовується метод флексографічного друку.
  • Термоетикетки використовують для маркування товару з невеликим терміном реалізації (наприклад, продукти харчування).
  • Термотрансферна етикетка – один із найпоширеніших видів. Популярність пояснюється високими експлуатаційними характеристиками. Для виготовлення використовуваться різноманітні матеріали (папір, текстиль, поліетилен) та різні види клею.
  • Багатошарові етикетки призначені для маркування медичних, косметичних та інших товарів. Вони складаються з декількох аркушів на клейкій стрічці, що дозволяє розміщувати досить великі об’єми інформації.
  • Товарна бірка. Це вид етикетки для одягу, ювелірних виробів, парфумерної продукції і т. ін. На бірку можна нанести повноколірний друк із будь-якою інформацією.

Наші типографії у Вінниці та інших містах України мають усі технологічні можливості для створення якісних та оригінальних етикеток різноманітних розмірів, форм та дизайнів. Крім того, ми пропонуємо найбільш вигідну вартість друку етикеток та іншої поліграфічної продукції в Сумах. При виготовленні етикеток, слід пам’ятати, що інформаційна частина – це найголовніша складова якісної етикетки. Ознайомившись із нею, покупець має отримати таку інформацію про товар:

  • назва;
  • склад;
  • термін придатності;
  • спосіб використання та зберігання;
  • контактні дані виробника.

Для того, щоби замовити друк етикеток в Івано-Франківську, вам достатньо залишити онлайн-заявку на сайті, зателефонувати або завітати в один із наших офісів.