This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Тираж Ціна Розмір виробу Тип друку Кількість сторін Матеріал Термін виготовлення Оригінал макет
100 шт від 562 грн 210*297 кольоровий друк 4+0 4+4 крейда130 г/м2 4 -6 робочих дня так
Друк буклетів у Івано-Франківську - akcent.if.ua

 

Буклети – це різновид поліграфічної рекламної продукції, друкуються на одному аркуші з обох боків, після чого складаються (фальцюються) і можуть читатися без розрізання. Найчастіше буклети роздруковуються на форматі А3 або А4, але можливі й нестандартні розміри.

Номер тел.*:
Email*:
Оберіть послугу:

 

 

Завдання буклета – коротко та максимально інформативно донести до споживача відомості про продукцію чи послуги компанії. Ми здійснюємо кольоровий друк буклетів у Івано-Франківську по оптимальній ціні. Замовлення приймаються онлайн на сайті, по телефону або в офісі.

Переваги реклами на буклетах

Висока інформативність, структурований текст і компактність рекламних буклетів дають можливість охопити широке коло споживачів. Цю продукцію купують для розповсюдження на ярмарках, виставках, конференціях, презентаціях та інших промо-акціях.

За змістом буклети розділяють на декілька видів:

  • Інформативні доносять інформацію про послуги й товари. Їхня мета – зацікавити і привернути увагу цільової аудиторії. Крім тексту використовуються фотографії, таблиці, фото, графіки та інше.
  • Іміджеві знайомлять із фірмою чи виробництвом, напрямом діяльності. Такі буклети призначені для створення позитивного іміджу компанії, підкреслення індивідуальності.
  • Для акцій. Використовуються під час рекламних кампаній для анонсування знижок, розпродажів, вигідних акцій і т. д.
  • Для поштової розсилки. Це досить ефективний вид реклами, оскільки таким чином буклет потрапляє персонально до кожного адресата.

Замовити буклети будь-яких видів можна в Києві та інших містах України.

Також буклети розрізняють за типом фальцювання:

  • однофальцеві – аркуш складений навпіл;
  • двофальцеві – аркуш розділений на три частини. Одна частина складається всередину, а інша накриває її зверху;
  • гармошка – аркуш розділений на потрібну кількість частин;
  • класичний – буклет складається навпіл, повертається на 90 градусів і ще раз перегинається.

Невисока вартість виготовлення та ефективність розповсюдження інформації за допомогою рекламних буклетів робить цей продукт затребуваним і популярним в Івано-Франківську. Друк буклетів по доступній ціні можливий також у Вінниці. Для того, щоб уточнити деталі та оформити замовлення в Сумах чи будь-якому іншому місті, заповніть заявку на сайті, зателефонуйте або консультуйтеся з менеджерами безпосередньо в офісі.