Тираж Ціна Розмір виробу Тип друку Кількість сторін Матеріал Термін виготовлення Оригінал макет
100 шт від 562 грн 210*297 кольоровий друк 4+0 4+4 крейда130 г/м2 4 -6 робочих дня так
Друк буклетів у Івано-Франківську - akcent.if.ua

 

Буклети – це різновид поліграфічної рекламної продукції, друкуються на одному аркуші з обох боків, після чого складаються (фальцюються) і можуть читатися без розрізання. Найчастіше буклети роздруковуються на форматі А3 або А4, але можливі й нестандартні розміри.

Номер тел.*:
Email*:
Оберіть послугу:

 

 

Завдання буклета – коротко та максимально інформативно донести до споживача відомості про продукцію чи послуги компанії. Ми здійснюємо кольоровий друк буклетів у Івано-Франківську по оптимальній ціні. Замовлення приймаються онлайн на сайті, по телефону або в офісі.

Переваги реклами на буклетах

Висока інформативність, структурований текст і компактність рекламних буклетів дають можливість охопити широке коло споживачів. Цю продукцію купують для розповсюдження на ярмарках, виставках, конференціях, презентаціях та інших промо-акціях.

За змістом буклети розділяють на декілька видів:

  • Інформативні доносять інформацію про послуги й товари. Їхня мета – зацікавити і привернути увагу цільової аудиторії. Крім тексту використовуються фотографії, таблиці, фото, графіки та інше.
  • Іміджеві знайомлять із фірмою чи виробництвом, напрямом діяльності. Такі буклети призначені для створення позитивного іміджу компанії, підкреслення індивідуальності.
  • Для акцій. Використовуються під час рекламних кампаній для анонсування знижок, розпродажів, вигідних акцій і т. д.
  • Для поштової розсилки. Це досить ефективний вид реклами, оскільки таким чином буклет потрапляє персонально до кожного адресата.

Замовити буклети будь-яких видів можна в Києві та інших містах України.

Також буклети розрізняють за типом фальцювання:

  • однофальцеві – аркуш складений навпіл;
  • двофальцеві – аркуш розділений на три частини. Одна частина складається всередину, а інша накриває її зверху;
  • гармошка – аркуш розділений на потрібну кількість частин;
  • класичний – буклет складається навпіл, повертається на 90 градусів і ще раз перегинається.

Невисока вартість виготовлення та ефективність розповсюдження інформації за допомогою рекламних буклетів робить цей продукт затребуваним і популярним в Івано-Франківську. Друк буклетів по доступній ціні можливий також у Вінниці. Для того, щоб уточнити деталі та оформити замовлення в Сумах чи будь-якому іншому місті, заповніть заявку на сайті, зателефонуйте або консультуйтеся з менеджерами безпосередньо в офісі.