Тираж Ціна Розмір виробу Тип друку Кількість сторін Матеріал Термін виготовлення Оригінал макет
100 шт прорахунок під замовлення кольоровий друк за бажанням клієнта за бажанням клієнта 4 -6 робочих дня так
Друк брошур у Івано-Франківську - akcent.if.ua

 

Брошури – це неперіодичне друковане видання, поширений та ефективний вид поліграфічної продукції, що використовується для розповсюдження інформації. В залежності від поставлених цілей, брошура може мати інформаційний, презентаційний або рекламний характер.

Номер тел.*:
Email*:
Оберіть послугу:

 

 

Наша компанія пропонує якісний та оперативний кольоровий друк брошур різноманітних розмірів та дизайнів по найбільш доступних цінах. Послугу можна замовити у Івано-Франківську та інших містах України.

Де використовуються брошури?

Доступна ціна робить брошури рекламним інструментом, що дозволяє донести якомога більше основної інформації до цільової аудиторії. Перевага полягає у приверненні уваги та тривалій взаємодії з потенційним споживачем. Даний вид поліграфічної продукції працює одночасно в декількох напрямках:

  • знайомить споживачів з компанією, послугами, продукцією;
  • характеризує діяльність, досягнення, можливості;
  • демонструє статус компанії (закладу);
  • привертає увагу нових клієнтів.

У вигляді брошур подається не тільки рекламна інформація, це можуть бути також інструкції, довідники, методичні матеріали, презентації та багато іншого.
Ми здійснюємо кольоровий друк брошур та іншої поліграфічної продукції у Києві. Зробити замовлення можна в онлайн режимі або зателефонувавши по контактних номерах.

Які бувають брошури?

Зазвичай, брошури складаються з обкладинки і текстового блоку, а також мають яскравий креативний дизайн. Кількість сторінок дозволяє розмістити в брошурі більше інформації, ніж, наприклад, в листівках чи бюлетнях. Крім тексту, в ній можуть міститися зображення, схеми, таблиці, інфоргафіки, фотографії та інше. Брошура має м’яку обкладинку, стандартний об’єм складає від 4 до 48 сторінок, які скріплені за допомогою євроскоб, пружин, клею чи скріпок. Сучасні технології дозволяють роздрукувати брошури у різних форматах в Івано-Франківську: від А6 до А3 в залежності від побажань та потреб клієнта.

Де замовити друк брошур в Україні?

Якщо ви хочете купити брошури в Україні, скористайтеся нашими послугами. Ми виконуємо якісний кольоровий друк рекламних та інших брошур будь-якого формату та змісту по доступній вартості та у найкоротші терміни в Сумах. Приймаємо замовлення в електронному вигляді, по телефону, а також у наших офісах у Івано-Франківську та інших великих містах.