This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Тираж Ціна Розмір виробу Тип друку Кількість сторін Матеріал Термін виготовлення Оригінал макет
100 шт прорахунок під замовлення кольоровий друк за бажанням клієнта за бажанням клієнта 4 -6 робочих дня так
Друк брошур у Івано-Франківську - akcent.if.ua

 

Брошури – це неперіодичне друковане видання, поширений та ефективний вид поліграфічної продукції, що використовується для розповсюдження інформації. В залежності від поставлених цілей, брошура може мати інформаційний, презентаційний або рекламний характер.

Номер тел.*:
Email*:
Оберіть послугу:

 

 

Наша компанія пропонує якісний та оперативний кольоровий друк брошур різноманітних розмірів та дизайнів по найбільш доступних цінах. Послугу можна замовити у Івано-Франківську та інших містах України.

Де використовуються брошури?

Доступна ціна робить брошури рекламним інструментом, що дозволяє донести якомога більше основної інформації до цільової аудиторії. Перевага полягає у приверненні уваги та тривалій взаємодії з потенційним споживачем. Даний вид поліграфічної продукції працює одночасно в декількох напрямках:

  • знайомить споживачів з компанією, послугами, продукцією;
  • характеризує діяльність, досягнення, можливості;
  • демонструє статус компанії (закладу);
  • привертає увагу нових клієнтів.

У вигляді брошур подається не тільки рекламна інформація, це можуть бути також інструкції, довідники, методичні матеріали, презентації та багато іншого.
Ми здійснюємо кольоровий друк брошур та іншої поліграфічної продукції у Києві. Зробити замовлення можна в онлайн режимі або зателефонувавши по контактних номерах.

Які бувають брошури?

Зазвичай, брошури складаються з обкладинки і текстового блоку, а також мають яскравий креативний дизайн. Кількість сторінок дозволяє розмістити в брошурі більше інформації, ніж, наприклад, в листівках чи бюлетнях. Крім тексту, в ній можуть міститися зображення, схеми, таблиці, інфоргафіки, фотографії та інше. Брошура має м’яку обкладинку, стандартний об’єм складає від 4 до 48 сторінок, які скріплені за допомогою євроскоб, пружин, клею чи скріпок. Сучасні технології дозволяють роздрукувати брошури у різних форматах в Івано-Франківську: від А6 до А3 в залежності від побажань та потреб клієнта.

Де замовити друк брошур в Україні?

Якщо ви хочете купити брошури в Україні, скористайтеся нашими послугами. Ми виконуємо якісний кольоровий друк рекламних та інших брошур будь-якого формату та змісту по доступній вартості та у найкоротші терміни в Сумах. Приймаємо замовлення в електронному вигляді, по телефону, а також у наших офісах у Івано-Франківську та інших великих містах.