This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Тираж Ціна Розмір виробу Тип друку Кількість сторін Матеріал Термін виготовлення Оригінал макет
від 50 шт прорахунок до 297мм по сторні з пружиною кольоровий друк 4+0 4+4 за бажанням клієнта 4 -6 робочих дня так
Друк блокнотів у Івано-Франківську - akcent.if.ua

 

Блокноти — це один із найбільш поширених видів поліграфічної продукції, зручний та компактний засіб для оперативних записів та зручного зберігання інформації.

Номер тел.*:
Email*:
Оберіть послугу:

 

 

Фірмові блокноти з логотипом компанії, контактами чи будь-яким іншим рекламним текстом стануть не тільки зручним інструментом у роботі, а також приємним знаком уваги вашим діловим партнерам і клієнтам, роздатковим матеріалом для семінарів, презентацій, нарад і т. ін.
Повний спектр послуг з розробки та друку блокнотів у Івано-Франківську доступний у нашій типографії. Ми пропонуємо якісний друк будь-яких тиражів за прийнятними цінам і в максимально короткі терміни.

Фірмовий блокнот — ваш діловий стиль

До виготовлення фірмових блокнотів слід підходити з великою відповідальністю, оскільки це іміджева продукція, яка працює на репутацію вашої компанії та підкреслює її корпоративний стиль. Товщина блокноту, розмір та оформлення повністю залежать від ваших побажань. Можливості нашого технічного обладнання дозволяють виготовляти високоякісну поліграфічну продукцію будь-яких форматів та дизайнів. У наших типографіях у Києві та інших містах України можна замовити друк блокнотів і самостійно підібрати для них найоптимальніші параметри:

  • формати А4, А5, А6;
  • з логотипом на кожній сторінці чи без;
  • з будь-якими написами, ілюстраціями чи фото на обкладинці;
  • внутрішній блок — офсетний: повністю чистий, у клітинку або лінію;
  • блокноти на металевій, пластиковій пружині, на скріпках, термобіндері або з проклейкою.

Також ми надаємо широкий спектр послуг з післядрукарської обробки в Івано-Франківську. За бажанням ви можете додатково замовити лакування або ламінування обкладинки, перфорацію аркушів (пробивання отворів або просічка штрихів по лінії відриву) та інше в Сумах. Ми працюємо для вас також у Вінниці. Весь комплекс послуг доступний в онлайн-режимі на нашому сайті. Також зробити замовлення та уточнити вартість друку блокнотів чи іншої продукції можна по телефону або в одному з офісів вашого міста.